Karpaty MOSiR Krosno 2001 - strona nieoficjalna

Kipsta F700

Informacja!

• autor: rausinho, 2015-07-09 23:56

Dnia 17 lipca w piątek o godzinie 17.00 na MOSiR w Krośnie pierwszy trening przed nowym sezonem i przygotowania do wyjazdu na Mistrzostwa Polski do Łodzi.

Drużyna pozna nowego trenera. Zapraszamy także Rodziców

KARPATY KROSNO - MISTRZ PODKARPACIA 2014/2015!

• autor: rausinho, 2015-06-23 07:45

Drużyna Karpat MOSiR Krosno 2001 zwyciężyła w rozgrywkach I ligi podkarpackiej trampkarzy młodszych i tym samym zapewniła sobie udział w Mistrzostwach Polski w kategorii U-14, które odbędą się pod koniec sierpnia.  To kolejny sukces drużyny opartej na wychowankach Szkółki Piłkarskiej Beniaminek Krosno , prowadzonej od lat przez trenera  Grzegorza Rausa.

Mistrzostwo Podkarpacia zdobyli: Knap Karol, Zajączkowski Dominik , Prętnik Bartosz, Cichoń Kacper,  Dziura Arkadiusz, Jurczak Jakub, Kandefer Michał, Latkiewicz Wiktor, Lusiusz Gabryś, Majka Arek, Majkut Bartłomiej, Maścibrzuch Krystian, Pankiewicz Szymon, Pempuś Patryk, Półchłopek Dawid, Kielar Dominik , Czelny Karol, Bujak Łukasz, Krawiec Szymon , Mazur Wiktor, Dutka Jakub Sowa Jakub, Stasz Szymek, Wilk Kacper, Wiśniewski Błażej oraz  Frydrych Arkadiusz, Jucha Rafał, Goleń Marcin.  Trener Grzegorz Raus. Kierownik Robert Latkiewicz. Trener szkolny Lech Czaja.

Końcowa kolejność podkarpackiej ligi trampkarzy: 1. Karpaty MOSiR Krosno. 2 Stal Rzeszów 3. Stal Stalowa Wola 4. Stal Mielec 5. Resovia Rzeszów 6. Igloopol Dębica 7. Ekoball Sanok 8. Sokół Nisko 9. Polonia Przemyśl 10. DAP Dębica 11. Czarni Jasło 12 Siarka Tarnobrzeg 13. JKS Jarosław 14. Soccer Ropczyce 15. Unia Nowa Sarzyna 16. Strug Tyczyn.

Drużyna Karpat w sezonie zdobyła 82 punkty. Wygrała 27 spotkań , 1 zremisowała i zanotowała 2 porażki. Strzeliła 155 goli a tylko 11 straciła.

Karpaty MOSiR Krosno 2001 lata 2011-2015 pod opieką trenera Rausa

Sezon 2011/2012 – Mistrzostwo Podkarpacia

Sezon 2012/2013 – Mistrzostwo Podkarpacia

Sezon 2013/2014 – III miejsce

Sezon 2014/2015 – Mistrzostwo Podkarpacia – kwalifikacje na Mistrzostwa Polski U-14

106 meczów 278 punktów Bramki strzelone  438  Bramki stracone 44

89 wygranych  11 remisów  6 porażek

Przez wszystkie te lata nie przegraliśmy nigdy meczu na wyjeździe!

Okiem trenera:

To był znakomity sezon w naszym wykonaniu. Każdy mecz był ważny bo ze Stalą Rzeszów walczyliśmy do ostatnich dni o zwycięstwo w lidze i awans do Mistrzostw Polski. Taki był cel. Tego oczekiwaliśmy i drużyna sprostała wymaganiom. W kadrze zespołu znajdowało się 18 wychowanków Beniaminka a to o czymś świadczy. W sezonie i w jego II części pomogli nam nowi zawodnicy: Arkadiusz Majka , Szymon Stasz , Szymon Pankiewicz ( UKS Szóstka Jasło ) Gabriel Lusiusz ( Iskra Przysietnica) , Karol Czelny ( Nafta Chorkówka), Łukasz Bujak ( Ekoball), Krystian Maścibrzuch ( Start Rymanów). Połączyliśmy długoletnie szkolenie w Beniaminku i następnie w Karpatach z chłopakami z regionu. To wypaliło i ta drużyna jest przygotowana by za jakiś czas zagrać w Centralnej Lidze Juniorów a w przyszłości kilku z tych chłopców z pewnością decydować będzie o grze seniorskiej drużyny Karpat.  Jestem dumny, ze mogłem pracować z tą drużyną.  Pożegnaliśmy się w dobrej atmosferze. Z większością pracowałem już 7 lat. Zarówno chłopcy jak i moja osoba po tylu latach wspólnej pracy potrzebują nowych wyzwań. Życzę kolejnemu trenerowi jak największych sukcesów w pracy z tą charakterną drużyną. Kto by tym trener nie został musi pamiętać, że będę czuwał by tej drużynie nie stała się krzywda bo to mój obowiązek.

PS. Myślę że ten charakter zdecydował! W meczu z Polonią Przemyśl bramkę na wagę I miejsca  zdobyliśmy w doliczonym czasie gry. Tak właśnie wygrywa się Mistrzostwo.

Mecz szkoleniowy z Kadrą Podkarpacia U-13

• autor: rausinho, 2015-06-04 22:25

W poniedziałek 8 czerwca część zawodników Karpat 2001 głownie ci zawodnicy, którzy mają mniej minut spędzonych na boiskach I ligi podkarpackiej zagrała mecz towarzyski z Kadrą Podkarpacia U-13 prowadzoną przez trenera z Krosna Dariusza Lianę.

Skład: Sowa, Jurczak, Półchłopek, Wilk, Wiśniewski, Maścibrzuch, Mazur, Kielar, Krawiec, Latkiewicz, Pempuś. Kierownik Latkiewicz Robert

Karpaty U-14 - Kadra Podkarpacia U-13 2:7 bramki Latkiewicz 2

Liga okręgowa - informacje i aktualności.

• autor: rausinho, 2015-05-23 19:17

W rozwinięciu wszystko o rozgrywkach.

Mecze z udziałem zawodników Karpat 2001

Bardzo dobra postawa zawodników Karpat 2001 w rundzie wiosennej

Prezentacja drużyny

• autor: rausinho, 2015-03-04 07:36

W dniu 6 marca w piątek o 18.00 na Hali przy Legionów odbyła  się prezentacja seniorskiej drużyny Karpat oraz drużyn młodzieżowych Karpat MOSiR Krosno.

Turniej UHLSPORT CUP 2015 - 10-11.01

• autor: rausinho, 2015-01-13 22:54

Uhlsport Cup w Krakowie

Karpaty w czołówce prestiżowego turnieju

relacja w rozwinięciu

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Karpaty KrosnoStal Rzeszów
Karpaty Krosno 0:1 Stal Rzeszów