Sportowe zakończenie lata z Karpatami 2001

• autor: rausinho, 2014-09-06 22:03

Sportowe zakończenie lata z Karpatami 2001

6 września  na stadionie Piastovii w Miejscu Piastowym odbyło się  sportowe zakończenie lata. W programie imprezy był  między innymi mecz piłki nożnej reprezentacji Polski u-35 kontra reprezentacja Gminy Miejsce Piastowe. Zaprezentowali się również biało niebiescy, którzy wrócili do Krosna z Pucharem.

więcej w rozwinięciu

KARPATY KROSNO 2001/02  - PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE ( 99 i młodsi)  1:0 (0:0)

Bramka: Krystian Maścibrzuch 15'

Skład: Bieszczad - Jurczak, Kosak, Wilk, Białogłowicz - Zięba, Maścibrzuch - Półchłopek, Frydrych oraz Bęben, Krawiec, Kukuła, Mikosz, Głowacki

okiem trenera : Robert Rachwał:

Czasem trzeba usprawiedliwić zawodników za styl gry. Dzisiaj były ciężkie warunki do gry po ziemi. Piłka często skakała, dlatego dominowała walka. Cieszę się, że mimo, że zawodnicy z Piastovii byli wyżsi od naszych zawodników to jednak nie ustępowaliśmy. Walczyliśmy o każda piłkę. Ważnymi zawodnikami w tym spotkaniu byli Kosak oraz Wilk, którzy wygrywali pojedynki główkowe i bezbłędnie wyprowadzali piłki z własnej połowy. Kilka razy groźnie z dystansu strzelali gospodarze jednak Bieszczad pokazał, że jest nieprzeciętnym bramkarzem i stać go na wielkie rzeczy. Puchar pojechał do Krosna. Dla zawodników Karpat 2001 którzy nie pojechali do Mielca było to świetne przetarcie i kolejne minuty spędzone na boisku, które są im tak potrzebne. Natomiast bardzo dziękujemy trenerowi Eustachiewiczowi ( Karpaty 2002) i rodzicom za pomoc w organizacji. Biało niebiescy zawsze razem! Zaproszenie otrzymaliśmy od jednego z organizatorów całej imprezy Pana Wojciecha Frydrycha.