Aktualności

Zakończenie rundy dla Karpat 2001 - fajne chwile w Krakowie

• autor: rausinho, 2014-12-01 15:01

Ze strony Karpat Krosno

Trampkarze Młodsi Karpat MOSiR Krosno udali się do Krakowa by w towarzyskim spotkaniu zmierzyć się z rówieśnikami z Cracovii Kraków. Podopieczni trenera Grzegorza Rausa rozegrali trzy trzydziesto minutowe tercje, w trzeciej przegrywali już 0:3, a mimo nie poddali się i wygrali to spotkanie strzelając cztery kolejne bramki. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Arkadiusz Majka, a po jednym golu zdobyli Dominik Zajączkowski i Karol Knap. Po meczu udali się na stadion Cracovii, gdzie wieczorem wspólnie z młodymi zawodnikami krakowskiego klubu podawali piłki podczas spotkania T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Cracovią i Górnikiem Zabrze.

Sparing – Trampkarze Młodsi
Cracovia Kraków – Karpaty MOSiR Krosno 3:4

Bramki: Majka 2, Zajączkowski, Knap.

Karpaty (I tercja): Kandefer – Majkut, Dziura, Prętnik, Jurczak – Cichoń, Stasz, Pempuś – Knap, Zajączkowski, Majka.
Karpaty (II tercja): Sowa – Jucha, Półchłopek, Wilk, Wiśniewski – Maścibrzuch, Kielar – Latkiewicz – Frydrych, Krawiec.
Karpaty (III tercja): Sowa – Prętnik (Jurczak), Dziura, Wilk, Lusiusz – Stasz (Półchłopek), Cichoń, Knap – Latkiewicz, Zajączkowski (Krawiec), Majka (Pempuś).