Karpaty Krosno - Czarni Jasło

• autor: rl, 2015-09-24 08:42

Karpaty Krosno – Czarni Jasło 6:0 (1:0)

W dniu wczorajszym rozegraliśmy zaległe spotkanie z 1 kolejki pomiędzy Karpatami Krosno, a Czarnymi Jasło.

Jak widać po wyniku, zajmujące przed meczem 3 lokatę Karpaty, nie miały większego problemu z pokonaniem środowego przeciwnika zza miedzy. Czarni Jasło zajmujące 10 pozycję w tabeli, stawiały w Krośnie opór tylko z początkiem spotkania, przegrywając tylko 1:0. Po przerwie sytuacja na boisku wróciła na właściwe tory i chłopcy zaczęli zamieniać sytuacje bramkowe na gole.

3’ 1:0 Knap as. Lewiński Krystian

38’ 2:0 Cichoń as. Knap

39’ 3:0 Lewiński Krystian as. Knap

48’ 4:0 Pankiewicz

59’ 5:0 Półchłopek

65’ 6:0 Maścibrzuch as. Latkiewicz