2015-05-03, 16:00

Czas spotkania: 70 min.

JKS Jarosław – Karpaty Krosno 0:3 (0:2)  03-05-2015 g. 16.00

relacja kierownika Latkiewicza

W święto 3 Maja udaliśmy się na spotkanie 21 kolejki Ligi Podkarpackiej Trampkarzy Młodszych aby zmierzyć się z drużyną JKS-u. Drużyna z Jarosławia punktowała w tym sezonie z Polonią Przemyśl  /zwycięstwo/, Soccerem Ropczyce /walkower/ i Siarką Tarnobrzeg /remis/, natomiast nie uzyskała punktów z Ekoballem Sanok, Stalą Rzeszów. Nasza drużyna, po serii zwycięstw lecz po niefortunnej porażce u siebie ze Stalą Mielec, przyjechała powetować sobie straty na tej właśnie drużynie.

Chociaż pierwszą akcję wyprowadzili gospodarze, to Kacper Cichoń bardziej postraszył ich defensywę, oddając mocny strzał na bramkę z pierwszej piłki. Za moment Szymek Stasz z lewej strony, również z pierwszej piłki, próbował rozpocząć spotkanie jak to miało miejsce z Mielcem lecz gospodarze mają dzisiaj bardzo dobrze dysponowanego bramkarza.

Nie ulega wątpliwości, że Szymon Stasz szybko wraca do formy po kontuzji.  Dokumentuje to w 16’. Do rzutu wolnego podchodzi Karol Knap lecz nagła zmiana trenera, co do wykonującego wolnego, przynosi oczekiwany skutek. 0:1!

Jednakże zapędy Szymka zostają przykrócone poprzez arbitra w 24’. Sędzia wyciąga w jego kierunku żółty kartonik „za celowe przytrzymanie przeciwnika za koszulkę i w konsekwencji przerwanie korzystnej akcji.”

Uciekł więc nasz Szymon w 30’ tym razem na prawą stronę i tam oddał tak potężny strzał, który wyciągnął bramkarza, lecz ten piłki już nie sięgnął. 0:2!

Jeszcze przed przerwą Latek podrzuca nad głowami piłkę Cichoniowi  lecz minimalnie piłka mija bramkę.

Po przerwie miejsce pomiędzy słupkami za Jakuba Dutkę zajmuje Michał Kandefer.

Skuteczność naszych chłopaków na linii obrony jest zadowalająca.

W 41’ Bartek Prętnik uderza minimalnie obok bramki.

45’ faul na Zajączkowskim i ukarany żółtą kartką tym razem zawodnik JKS-u z nr 3 Błażej Stokłosa za „nierozważny atak w nogi przeciwnika przy piłce i spowodowanie jego upadku”.

55’ lewą stroną pędzi Czelny lecz i jego strzał, tak jak poprzednio Cichonia po dograniu z rogu Knapa, wybrania bramkarz.

Dośrodkowanie Prętnika w 58’. W powietrzu przechwytuje Knap lecz w starciu z bramkarzem górą golkiper gospodarzy.

65’ Strzał Knapa broni bramkarz.

W 67’ Prętnik wypuszcza piękną piłeczkę Wiśniewskiemu. Błażej ładuje w siatę lecz gol zostaje nieuznany gdyż zostaje zdobyty ze spalonego.

68’ przynosi jeszcze piękną akcję Pankiewicz – Kielar. Natomiast ostatnia minuta spotkania, w której Czelny prostopadle podaje do Knapa przynosi kropkę nad i i chłopcy rehabilitują się za ostatnią porażkę zamykając spotkanie wynikiem 0:3!

Przed nami ciężkie pojedynki z wymagającymi drużynami dębickimi. U siebie z Igloopolem i wyjazd do DAP-u. Tak, że chłopaki mobilizacja i szykowanie jeszcze lepszej formy na treningach.